Lezecká Revue

Trad Climbing Meeting, Orco

ICAAI se sponzorstvím Club Alpino Italiano pořádá od 16. do 22.9. 2012 druhé setkání Trad Climbing Meeting v Ceresole Reale, v italském údolí Orco.

Srazu se budou moci účastnit pouze dva lezci z každé země, jejíž horolezecký svaz obdrží pozvání. Během léta tedy očekávejte, že ČHS pozvání na Trad Climbing Meeting obdrží a dá vám o tom také vědět.

Cílem setkání Trad Climbing Meeting je umožnit výměnu zkušeností mezi horolezci, podporovat lezení a zejména jeho tradicionalistický styl. Podmínkou účasti je proto dovednost lézt alespoň 6b (5.10b) na vlastním jištění. Lezecké dny budou zakončeny tematickými slideshows pro veřejnost.

Valle del Orco

Trad Climbing Meeting


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.