Lezecká Revue

Alkazar pro mobily

Alkazar má nového průvodce pro mobilní telefony s Androidem. Je tak dalším v řadé průvodců, které přibyly v eshopu lezenidomobilu.

Tak jako ostatní průvodce dostupné na lezenidomobilu je apka pro vápencový lom Alkazar v Českém Krasu konkrétním průvodcem.

Obsahuje fotografická topa jednotlivých sektorů se zakreslenými liniemi cest, barevné rozlišenými podle intervalů obtížností, s popisy (obtížnost, sektor, délka, počet jišténí, autor, popis lezení, osobní poznámka) u každé cesty. a popisem oblasti s přístupovými mapkami.

Podle takového průvodce se tedy můžete okamžité orientovat v cestách, podobn? jako s klasickým papírovým průvodcem. Je jednoduchý na ovládání pomocí grafického ovládacího menu (ikonky) a odpovídajícího textového menu.

Všechny průvodce na lezenidomobilu.cz jsou vybaveny možností výbéru cest podle obtížnosti, jak v celé oblasti, tak v jednotlivých sektorech. U každé cesty si můžete zaznamenat váš přelez s uvedením stylu (AF, RP, PP, FLASH, OS) a napsat poznámku. Následné si pak vaše přelezy můžete zobrazit.

Všechna data jsou uložena v pam?ti telefonu, aplikace nevyžaduje přístup na internet. Po stažení je ihned použitelná.

Na lezenidomobilu jsou zatím dostupné průvodce:

Alkazar, Rovišté, Srbsko pravý břeh (sektory od Kavčího lomu k Aničce), Srbsko levý břeh (od plotny před Srbskem k Pupku), Pražské vápno (Bráník, Hlubočepy, Radotín).

A na dalších oblastech se pracuje.

Všechny průvodce jsou použitelné od Android verze 4.1. (Jelly Bean). Béhem stažení s uloží do externího úložišté, na SD kartu. Pokud v mobilu není, stáhnou se do vnitřní paméti. Všechna data jsou uložena v paméti telefonu, aplikace nevyžadují přístup na internet.

Alkazar si můžete stáhnout na lezenidomobilu nebo přímo na Google Play: Alkazar - download

img1
Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.