Lezecká Revue

S motodlahou se zbavíte sportovního omezení rychleji

S motodlahou se zbavíte sportovního omezení rychleji

Koleno si zraníte raz dva. Bohužel následná péče tak jednoduchá není. S kolenem musíte často cvičit. Na začátku vás cvičením provede fyzioterapeut, který vysvětlí co a jak. Chcete pro koleno udělat něco navíc? Vyzkoušejte motodlahu a urychlete návrat k vašemu oblíbenému sportu.

Správná rehabilitace

Zranili jste si koleno při vašem oblíbeném sportu a teď nevíte, co dělat? Operace menisku není příliš náročná, bohužel koleno i tak potřebuje klid a odpočinek. Pooperační péče by proto měla být co nejkvalitnější, aby se minimalizovala zdravotní rizika. S motodlahou se hojení kolene zkrátí a zefektivní. Rehabilitaci můžete provádět v pohodlí domova až několikrát denně.

Koleno je v pooperační fázi velmi náchylné ke zranění. Je nutné si zapamatovat, že propínání kolene a uvolňování čéšky musí být pozvolné. Klíčem je malá zátěž s vysokým opakováním. Fyzioterapeut s vámi bude cvičit 2x denně. Jako podpůrná léčba se využívá vířivka či elektroléčba. A jak s rehabilitací pokračovat doma? Nabízí se motodlaha.

Proč je pro vás motodlaha vhodná?

Motorová dlaha (motodlaha) vám pomůže s účinnou domácí rehabilitací. Díky ní se nemusíte obávat zatuhlých svalů, vazů a šlach. Právě dlouhodobé znehybnění může vyvolat nepříjemné komplikace. Cvičení s motodlahou potlačí ztuhlost, otoky, dojde k správné cévní a lymfatické cirkulaci měkkých tkání okolo kolenního kloubu a zahojí chrupavky a vaziva.

Motodlahu si půjčují sportovci, kteří se nechtějí dlouhodobě omezovat v pohybu. Půjčují si jí průměrně na 2 až 3 týdny, to už záleží na daném zranění. S motodlahou se cvičí 3x až 4x denně, dohromady asi 3 hodiny.

Jaký typ si půjčit, když máte zraněné koleno?

Moderní motodlaha Artromot K1 je jedna z nejjednodušších a nejbezpečnějších motodlah k zapůjčení. Dodává se k ní ovladač, kterým si nastavíte rychlost a rozsah pohybu. Záleží čistě na vás, jakým tempem budete s kolenem trénovat. Rychlost lze regulovat až do 200° za minutu, rozsah pohybu v kolenním kloubu nastavíte od -10° v extenzi do 120° ve flexi. V balení je podpěra na stehno a lýtko, bota a protiskluzová podložka. Co Artromot K1 léčí? Regeneruje kloub po plastice kolene, po totální endoprotéze kolene nebo kyčle, po operativně zajištěné zlomenině či po korekční osteotomii.

Jak si motodlahu zapůjčit?

Jednoduše. Na adrese www.pujcovnamotodlahy.cz vyberte motodlahu, která vyhovuje vašemu zranění. Po objednání si pro ni můžete v Praze dojet zdarma. Váží 11 kg, je tedy vhodná k převážení v autě. U týdenního pronájmu je po Praze doprava zdarma. U dvoutýdenního pronájmu je doprava zdarma i ve Středních Čechách. Doprava zahrnuje i instalaci a zaškolení. Do ostatních míst ČR je motodlaha dodávána společností Geis. Půjčovné se platí až v den vrácení a kauce se neskládá. Vrácení probíhá tak, že zavoláte do www.pujcovnamotodlahy.cz a domluvíte se na příjezdu kurýra. Už následující den jí u vás firma Geis může vyzvednout a odvézt.

Kolik zaplatíte?

Denní sazba je 250 kč s DPH. Cena od 31. dne zapůjčení klesá na 220 kč.

Máte o zapůjčení zájem?

Zavolejte na číslo +420 602 155 136 nebo napište e-mail na info@proormedent.cz. Společnost Proormedent s.r.o. se vám ozve, abyste mohli co nejdříve zahájit rehabilitaci.

img1
Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.